Marmara İletişim Mezunları Derneği
İLMEDİLMEDİLMED
+90 536 410 62 76
bilgi@ilmed.org.tr
Fatih / İstanbul

Süleyman Boyoğlu Eserleri

Galatasaraylı Doğan Koloğlu:

Bu kitapta yine 1980’li yıllarda “Hücum Futbolu” dediği zaman hücuma uğrayan ve alay edenlere karşı Doğan Koloğlu’nun verdiği amansız mücadeleyi de göreceksiniz. Şimdi sözü fazla uzatmadan sizi “Galatasaraylı Doğan Koloğlu” ile baş başa bırakıyorum…

Kitap Pozitif Yayınları tarafından 2009 yılında yayımlanmıştır.

 

Vasfiye Abla:

Gazetecilikte pek çok ilke imza atan ve basın sektöründe “Vasfiye Abla” olarak tanınan Vasfiye Özkoçak, mesleğiyle evli, usta bir adliye muhabiri olarak tanıtılıyor.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Başkanı Orhan Erinç’in ön sözünü yazdığı kitapta, Süleyman Boyoğlu, Vasfiye Özkoçak’ı, “Yarım asrı aşkın meslek yaşamında hep muhabir kalmayı tercih etmiş ‘ilk kadın’ olmanın zorluklarına göğüs germiş” bir basın çalışanı olarak tanımlıyor.

Eser 2008 yılında Truva Yayınları tarafından yayımlanmıştır.

 

Hazandan Önce Babıâli-Duayenlerden Anılar:

Bu kitapta, çok partili döneme geçiş sürecinden günümüze Babıâli’de başarılı çalışmalara imza atmış gazetecilerin ve yazarların hangi koşullarda görev yaptıklarını, gazete sahiplerinin ne tür zorluklarla karşılaştıklarını okuyacaksınız… Hakkında çokça spekülasyon yapılan olaylar, bizzat tanıklık edenlerin ağzından anlatılıyor.

Güncel Yayıncılık tarafından 2007 yılında yayımlanmıştır.

Yorum Yap